Terapia on-line - miesięcznik dla lekarzy i farmaceutów

|rejestracja

0

AKTUALNOŚĆ

Praca - Product Manager w czasopiśmie medycznym

Wydawca miesięcznika dla lekarzy i farmaceutów TERAPIA poszukuje Kandydata lub Kandydatkę na stanowisko: Product Manager w czasopiśmie medycznym

Miejsce pracy: Warszawa, Wydawnictwo Warsaw Voice SA, ul. Księcia Janusza

Zakres obowiązków:
• Koordynacja pracy w redakcji w zakresie dotyczącym przygotowania poszczególnych wydań magazynu, jego dodatków i reprintów,
• Nadzór nad terminowym zebraniem artykułów do poszczególnych wydań,
• Utrzymanie kontaktów pomiędzy redaktorem naczelnym i autorami a wydawnictwem,
• Merytoryczna kontrola zgodności zawartości numeru z założeniami,
• Sprzedaż powierzchni reklamowej do czasopisma medycznego,
• Przygotowywanie ofert i kosztorysów dla potencjalnych klientów,
• Nadzór nad prawidłową dystrybucją czasopisma,
• Nadzór nad stroną internetową,
• Reprezentowanie Wydawnictwa podczas konferencji i zjazdów medycznych.

Od kandydatów oczekujemy:
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
• zorientowanie na zadania i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• dobra organizacji pracy,
• samodzielności i kreatywności,
• dobrej znajomości MS Office i narzędzi internetowych,
• mile widziane czynne prawo jazdy kat. B oraz znajomość specyfiki branży wydawniczej najlepiej medycznej,

Oferujemy:
• samodzielną i ciekawą pracę w prestiżowym wydawnictwie,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość współpracy z autorytetami świata medycyny.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego (CV) ze zdjęciem i listu motywacyjnego e-mailem na adres rekrutacja@warsawvoice.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

Copyright © 2001-2017 WarsawVoice S.A. All rights reserved.  Design by: esculap.com  |  Kontakt z Webmasterem