Terapia on-line - miesięcznik dla lekarzy i farmaceutów

|rejestracja

0

Adres do korespondencji:
Warsaw Voice S.A.
ul. Księcia Janusza 64, 01-452 Warszawa
tel.: 22 335 97 43, 22 335 97 44, 335 97 60, 22 335 97 00
fax: 22 335 97 50,
e-mail: terapia@warsawvoice.pl


Redaktor naczelny
prof. dr hab. med. Joanna Matuszkiewicz-Rowińska
e-mail: joanna.matuszkiewicz-rowinska@wum.edu.pl



Dyrektor ds. publikacji
Jacek Karczewski
tel. 22 335 97 60
tel. kom. 608 448 860
e-mail: jacek.karczewski@warsawvoice.pl

Z-ca dyrektora ds. publikacji
Elżbieta Drela
tel. 22 335 97 40
tel. kom. 608 448 869
e-mail: elzbieta.drela@warsawvoice.pl

Sekretarz redakcji
Anna Bogdańska
tel. 22 335 97 44
e-mail: anna.bogdanska@warsawvoice.pl



Dyrektor ds. publikacji TERAPIA w gabinecie lekarza rodzinnego
Barbara Milczarek
tel. 22 335 97 43
tel. kom. 601 560 045
e-mail: barbara.milczarek@warsawvoice.pl

Z-ca dyrektora ds. publikacji TERAPIA w gabinecie lekarza rodzinnego
Joanna Pomorska
tel. 22 335 97 40
tel. kom. 608 448 864
e-mail: joanna.pomorska@warsawvoice.pl

Sekretarz redakcji publikacji TERAPIA w gabinecie lekarza rodzinnego
Konrad Korzyb
tel. 501 594 024
e-mail: konrad.korzyb@warsawvoice.pl


Kolportaż i prenumerata
Anna Mazurek 
tel. 22 335 97 25
e-mail: anna.mazurek@warsawvoice.pl

Copyright © 2001-2017 WarsawVoice S.A. All rights reserved.  Design by: esculap.com  |  Kontakt z Webmasterem